Modern 2 Bedroom Plus Loft Penthouse 10 Min To Rodeo Drive Walk To Restaurants Los Angeles

( ex. Modern 2 Bedroom Penthouse Loft 10 Min To Rodeo Drive Walk To Restaurants )
Los Angeles
Appartement Modern 2 Bedroom Loft Penthouse 10 Min To Rodeo Drive Walk To Restaurants Los Angeles
6.8 Aangenaam
5 beoordelingen

Modern 2 Bedroom Plus Loft Penthouse 10 Min To Rodeo Drive Walk To Restaurants Los Angeles

1417 S Crest Dr 302, Los Angeles, Verenigde Staten Kaart weergeven
Modern 2 Bedroom Plus Loft Penthouse 10 Min To Rodeo Drive Walk To Restaurants Los Angeles appartement heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Los Angeles County Museum of Art op een afstand van 2 km. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.
Het appartement is gelegen binnen 15-minuten rijafstand van het Grauman's Chinese Theatre. Dit appartement ligt in de wijk West Los Angeles in Los Angeles. Modern 2 Bedroom Plus Loft Penthouse 10 Min To Rodeo Drive Walk To Restaurants appartement ligt op circa 6 km van het Hammer Museum.
De accommodatie heeft 2 slaapkamers.
De Pico & Livonia bushalte is op wandelafstand van nog geen 5 minuten ervandaan. Gasten kunnen ook deelnemen aan snorkelen, duiken en kanoën om hun verblijf nog spannender te maken.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Spa en ontspanning
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Los Angeles
Bezienswaardigheden
  • Los Angeles County Museum Of Art (LACMA) - 2,8 km
  • Rodeo Drive - 2 km
  • Gay Mens Chorus of LA - 4,4 km
  • Sony Pictures Studios - 4,4 km
  • Sunset Strip - 4,3 km
Luchthavens
  • Internationale Luchthaven van Los Angeles - 16 km
Treinstations
  • Metrostation Wilshire / Western - 9 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Off-site parkeerplaats
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei
  • Diner

Sport en recreatie

  • Karaoke
  • Live-entertainment
  • Nachtclub
  • Spa en wellnesscentrum
  • Fitnesscentrum
  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Wandelen
  • Paardrijden
  • Fietsen
  • Tennisveld
  • Bowling
  • Golfbaan
  • Darts
  • Squash
  • Boogschieten
  • Aerobics
  • Visserij

Diensten

  • Tours/Ticketservice
  • Boodschappenservice
  • Happy hour

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Geluiddichte kamers
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kinderspeelruimte
  • Parketvloer
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Spa en ontspanning
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:30
Uitchecken: tot 11:00
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Di 20 Oct
Woe 21 Oct
Gasten
Hotels in Los Angeles aan het zoeken